Tak jako série fotek promítaná v dřevěné krabičce s otvory i místní dědictví může být představeno z různých perspektiv.

Složitější Litmonky - repliky historických zbraní.

Pro zdatnější či náročnější sběratele a „maličko“ modeláře nabízíme repliky historických zbraní (chladné zbraně – dýky a historické střelné zbraně).

obr. srovnání originálu a výsledku práce s 3D perem a litmonkou (originál vždy vlevo, výrobek vpravo)

Litmonka se pro zkušenější pracovníky s 3Dperem skládá z více dílů a pro vytvoření finálního předmětu je nutné tyto díly složit a 3D perem spojit dohromady. K tomu účelu obsahuje litmonka nejen vlastní tvarovou šablonu, ale i určité prvky, též vytištěné na 3D tiskárně, které slouží právě jen pro kompletaci předmětu.

obr. litmonkové sady, které je možné zakoupit a vyplnit 3Dperem

Protože často usilujeme nejen o tvarovou ale i o určitou barevnou podobnost k originálu, litmonková sada v našem e-shopu obsahuje i 3D struny příslušné barvy. V případě chladných zbraní si zákazník vyplní okrasné detaily na čepeli, rukojeti a na pouzdře. Poté je třeba rukojeť nasadit a roztaveným plastem připevnit k čepeli a spojit oba díly pouzdra tak, aby bylo možné čepel nože do pouzdra pohodlně zasunout.

obr. finální výsledek práce s 3D perem na litmonce

Vyhledávání

Přihlášení čtenáře

E-mail:
Heslo:

Radek Novotný
a DigitalStoryTelling

Radek Novotný Radek Novotný je podnikatel, konzultant, vědec a školitel. Již 10 let pomáhá obcím a neziskovým organizacím i soukromým osobám prezentovat místní dědictví formou digitálních příběhů a videí na multimediálních zařízeních.

Radek Novotný
novotny@digitalstorytelling.cz