Tak jako série fotek promítaná v dřevěné krabičce s otvory i místní dědictví může být představeno z různých perspektiv.

Dobrý den tento týden se budeme ještě stále zabývat problematikou oboru (průmyslu), ve kterém chcete uplatnit své nápady.

Už jste si vybrali 2-3 průmysly, kde bude pro Vás snadnější podnikat. Průmysly, kde akceptují, či dokonce vítají nové přístupy, kde je spousta věcí ještě nejasných, takže vaše nápady najdou své příznivce.

Tyto vybrané průmysly by zároveň neměly být náročné pro Váš vstup (něco jako je prodej knížky u Amazonu, potraviny budete prodávat později).

Pokud máte toto vše promyšlené, případně jsme to spolu probrali ve formě komentářů na vaší stránce tohoto portálu (Školení/Promyšlené podnikání, Seznam účastníků), můžete postoupit do dalšího týdne vzdělávání.

Po shlédnutí videí, si podle předložených kritérií popíšete strukturu, segmenty trhu. Jaké jsou bariéry pro vstup na trh pro vaši novou (pro ně neznámou) firmu.

Zde si můžete podklady k vysvětlovaným tématům volně stáhnout.

Název podkladu

VIDEO ke stažení

[mp4]

  VIDEO ke stažení

[wmv]

Jaké jsou úrovně trhu, které jsou výhodné pro začínající podnikatele (8:32 min)
Co to je segmentace trhu? - Úvod  (5:56 min)
Typy segmentací trhu - I. část(5:55 min)
Typy segmentací trhu - II. část(9:46 min)

Vyhledávání

Přihlášení čtenáře

E-mail:
Heslo:

Radek Novotný
a DigitalStoryTelling

Radek Novotný Radek Novotný je podnikatel, konzultant, vědec a školitel. Již 10 let pomáhá obcím a neziskovým organizacím i soukromým osobám prezentovat místní dědictví formou digitálních příběhů a videí na multimediálních zařízeních.

Radek Novotný
novotny@digitalstorytelling.cz